درباره مزرعه سبز

گروه صنعتی ماشین آلات کشاورزی مزرعه سبز آذربایجان
 
 
 CMS
 
 
بر اساس تعریف جدید سند ملی توسعه ، مکانیزاسیون کشاورزی ، انتخاب ماشینهای مناسب و کاربرد صحیح آنها با رعایت ملاحظات اقتصادی ، و سایر اصول ، توسعه پایدار در فرآیند تولید و فناوری محصولات کشاورزی را شامل می شود.
در این زمینه گروه تولیدی و صنعتی مزرعه سبز آذربایجان با اخذ مجوز ها و پروانه های لازم از وزارت صنایع و معادن و بهره گیری از مهندسین و تکنسین های صنایع تولید و عقد قرارداد با شرکت و نمایندگی های معتبر برای صادرات محصولات تولیدی مانند  | تریلر | تریلی پشت تراکتوری | کفی تراکتور | سمپاش| jتریلی تراکتور و همچنین مصرف داخلی در کنار همکاری نزدیک با مهندسین کنترل کیفیت با استفاده از تجربیات آنها در جهت ارتقاء کیفیت و توسعه مکانیزاسیون کشاورزی ، توان رفابت با محصولات مشابه خارجی و با جایگزینی دستگاه های جوش CO2  به جای جوشهای معمولی و سنتی و سایر تکنولوژی روز تولید به نوبه خود سهیم بوده است .
اکثر نمایندگی های تراکتور سازی ایران و بنگاه های بزرگ ادوات کشاورزی و شرکت های بازرگانی در ایران پهناور با نام و آرم مزرعه سبز آذربایجان (CMS)آشنا هستند ولی صرفا جهت جلوگیری از هر گونه کپی برداری اخیرا آرم (CMS) روی چند قطعه (لولای درب ها ، مال بند، درب توپی )مختلف تریلی و ادوات حک شده است .
طبق قرارداد موجود گروه تولیدی صنعتی مزرعه  سبز آذربایجان تمام تریلهای جک دار و بدون جک تراکتور سازی ارومیه را از سال 1383 ا به امروز تولید و پس از کنترل کیفی مهندسین واحد کنترل کیفیت تراکتور سازی در اختیار مصرف کنندگان قرار داده وو تاکنون مورد رضایت کامل مصرف کنندگان بوده مشکلی به واحد کنترل کیفیت این گروه تولیدی گزارش نشده است وبا احساس اینکه  هر روز تکنولوژی جدیدی در عرصه های مختف صنعت در دنیا ایجاد می شودو برای کارآئی و بازده بهتر ماشین آلات کشاورزی بهتر است راحتی و تسهیل هر چه بیشتر کشاورزان و مصرف کنندگان نیاز هست که هر روز یه اگ به جلو برداشته شود و مزرعه سبز با ا خذ گواهینامه های بین المللی ISO 9001 : 2008 .ISO14001:2004. OHSAS 18001 :2007  از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی آذربایجان شرقی این گام را با لطف خدا برداشته است .
فلذا این واحد تولیدی برنامه های جدیدی را برای ارتقاء کیفیت ، توسعه و تنوع هر چه بیشتر ، تولید محصولات خود دارد که امید است در آینده ای نه چندان دور شاهد آنها باشیم . بازرگانی موثر و پیگیرانه و با ارائه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش وجه تمایز ماست و خط مشی ما تولید انواع محصولات با کیفیت برتر ، با تکنولوژی روز دنیا ، جلب رضایت مشتریان گرامی ، ارائه خدمات بهینه ، تقسیم منافع و تداوم ارتباط با آنها می باشد. پیشنهاد ، انتقاد ، و راهکارهای شما هموطنان ارجمند باعث رفع ایرادات احتمالی و پیشرفت ما خواهد بود.
ارتباط با ما
  
    آدرس: آذربايجان شرقي، ميانه، خ 45 متری شهیدباکری، روبروی مدرسه شبانه روزی شهید بهشتی، ماشین آلات کشاورزی مزرعه سبز آذربایجان - کدپستی 5318757854
    ایمیل: A.eslami123@yahoo.com
    تلفن دفترمرکزی : 52337540-041
    روابط عمومی : 52338125-041
    امداد کشاورز : 52338135-041

 
 
                 سبزی ،هر مزرعه ای با خدا                               لطف از او ، همت  و کار از شما
ما شده ایم ،همسفرت پا به پا                          نام نکو مزرعه سبز را
با آروزی بهترینها در زندگی و سبزترینها در مزارعتان
 
 
 
       

تماس با کارشناسان فروش
تماس با کارشناسان فروش واتس‌آپ